Borika "Fasten"

8,70 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Fs219 Universalus užraktas, skirtas greitai ir patikimai sumontuoti įrangą ir priedus ant vandens transporto. Užraktas susideda iš poliamido korpuso ir kamščio pagaminto iš PVC bei 4 vnt. tvirtinimo varžtų.  Montavimo platformos yra kaip adapteriai skirtingų tipų paviršiams - pripučiamiems arba standiems paviršiams.
28,00 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Ht213 Laikiklis leidžia saugiai ir tvirtai pritvirtinti meškerę ant bet kokios valties. Jis suteikia pilną kontrolę žvejybos procese bei turi galimybę meškerės kampo reguliavimui.
24,00 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Ft300 Naudojamas populiarių  gamintojų (HUMMINBIRD, Garmin, Lowrance, Raymarine ir kt.) echolotų jutiklių tvirtinimui.
Gamintojas: BorikaKodas:  AL002 Fiksavimo mazgas bus ištikimas pagalbininkas naudojant inkarą valtyje. Inkaro nuleidimas ir pakėlimas bus greitas ir patogus. Fiksavimo mechanizmas užtvirtina inkarą be papildomo virvės tvirtinimo. Tinka diržo plotis iki 35 mm ir virvės skersmuo iki 10 mm.
Gamintojas: BorikaKodas:  AL003 Fiksavimo mazgas bus ištikimas pagalbininkas naudojant inkarą valtyje. Inkaro nuleidimas ir pakėlimas bus greitas ir patogus. Fiksavimo mechanizmas užtvirtina inkarą be papildomo virvės tvirtinimo. Tinka diržo plotis iki 35 mm ir virvės skersmuo iki 10 mm.
69,00 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Gr610-2 Skersinis su spynomis suteikia galimybes sumontuoti ant valties reikiamai įrangai ir aksesuarams.
80,00 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Gr610-3 Skersinis su spynomis suteikia galimybes sumontuoti ant valties reikiamai įrangai ir aksesuarams.
67,00 €
Gamintojas: BorikaKodas: Gr700-2 Skersinis su spynomis suteikia galimybes sumontuoti ant valties reikiamai įrangai ir aksesuarams.
6,00 €
Gamintojas: BorikaKodas: Fc229 Pagaminta iš patvaraus plastiko - poliamido. Naudojamas valties švartavimuisi. Taip pat gali būti naudojamas kaip inkaro virvės fiksatorius.
Rodoma 1-24 iš 61 prekės(-ių)
Produktas pridėtas palyginimui

Šioje svetainėje naudojami slapukai yra skriti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Sužinokite daugiau.