Borika "Fasten"

10,00 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Fs219 Universalus užraktas, skirtas greitai ir patikimai sumontuoti įrangą ir priedus ant vandens transporto. Užraktas susideda iš poliamido korpuso ir kamščio pagaminto iš PVC.  Montavimo platformos yra kaip adapteriai skirtingų tipų paviršiams - pripučiamiems arba standiems paviršiams. Varžtai į kompletą neįeina.
29,00 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Ht213 Laikiklis leidžia saugiai ir tvirtai pritvirtinti meškerę ant bet kokios valties. Jis suteikia pilną kontrolę žvejybos procese bei turi galimybę meškerės kampo reguliavimui.
19,00 €
Gamintojas: BorikaKodas:  AL002 Fiksavimo mazgas bus ištikimas pagalbininkas naudojant inkarą valtyje. Inkaro nuleidimas ir pakėlimas bus greitas ir patogus. Fiksavimo mechanizmas užtvirtina inkarą be papildomo virvės tvirtinimo. Tinka diržo plotis iki 35 mm ir virvės skersmuo iki 10 mm.
Gamintojas: BorikaKodas:  AL003 Fiksavimo mazgas bus ištikimas pagalbininkas naudojant inkarą valtyje. Inkaro nuleidimas ir pakėlimas bus greitas ir patogus. Fiksavimo mechanizmas užtvirtina inkarą be papildomo virvės tvirtinimo. Tinka diržo plotis iki 35 mm ir virvės skersmuo iki 10 mm.
6,00 €
Gamintojas: BorikaKodas: Fc229 Pagaminta iš patvaraus plastiko - poliamido. Naudojamas valties švartavimuisi. Taip pat gali būti naudojamas kaip inkaro virvės fiksatorius.
Gamintojas: BorikaKodas:  ALp002 Fiksavimo mazgas su montavimo platforma ant pripučiamų valčių bus ištikimas pagalbininkas naudojant inkarą valtyje. Inkaro nuleidimas ir pakėlimas bus greitas ir patogus. Fiksavimo mechanizmas užtvirtina inkarą be papildomo virvės tvirtinimo. Tinka diržo plotis iki 35 mm ir virvės skersmuo iki 10 mm.
45,00 €
Gamintojas: BorikaKodas: FMk Universalus užraktas su gnybtu, montuojamas ant tranco, borto arba suolo iki 40 mm storio
Rodoma 1-24 iš 56 prekės(-ių)
Produktas pridėtas palyginimui

Šioje svetainėje naudojami slapukai yra skriti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Sužinokite daugiau.