List of products by brand Fasten

POZICIJA 170

Pradinis

Adapteris į RAM RAP-B-366U

Fasten
Rf264-2
9,99 €
Gamintojas: BorikaKodas: Rf264-2  Adapteris Borika FASTEN RAM. Jis naudojamas sujungti FASTEN serijos ir RAM prekinio ženklo laikiklių montavimo platformas. Universali spyna yra atrama, užtikrinanti greitą montavimą / išmontavimą.
Diržas su užraktais
  • Nauja
Pradinis

Diržas su užraktais

Fasten
BBm001
18,00 €
Gamintojas: BorikaKodas: BBm001 Išmatavimai: 25х20х5
Gamintojas: BorikaKodas:  Mx Laikiklis su montavimu leidžia saugiai ir tvirtai pritvirtinti meškerę ant pripučiamos valties. Jis suteikia pilną kontrolę žvejybos procese bei turi galimybę meškerės kampo reguliavimui.
Pradinis

Meškerės laikiklis

Fasten
Ht213
28,00 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Ht213 Laikiklis leidžia saugiai ir tvirtai pritvirtinti meškerę ant bet kokios valties. Jis suteikia pilną kontrolę žvejybos procese bei turi galimybę meškerės kampo reguliavimui.
Gamintojas: BorikaKodas:  Htx213 Meškerės laikiklis su montavimu leidžia saugiai ir tvirtai pritvirtinti meškerę ant pripučiamos valties. Jis suteikia pilną kontrolę žvejybos procese bei turi galimybę meškerės kampo reguliavimui.
Pradinis

Pasukama montavimo platforma

Fasten
Mia
15,00 €
Gamintojas: BorikaKodas: Mia Pasukama montavimo platforma su vidiniais išpjovomis bet kokiems priedams, kurių paviršius yra lygus, montuoti. Į komplektą įeina adapteris, skirtas montuoti spynoje, ir platforma, skirta montuoti priedą. Priedas pritvirtinamas keturiais varžtais. Platforma turi sukamą ašinį mechanizmą, leidžiantį sureguliuoti įmontuoto...
Puodelių rinkinys
  • Nauja
Pradinis

Puodelių rinkinys

Fasten
Gl221
22,00 €
Gamintojas: BorikaKodas: Gl221 3x60 ml 3x150 ml
Pradinis

Universalus užraktas

Fasten
Fs219
8,70 €
Gamintojas: BorikaKodas:  Fs219 Universalus užraktas, skirtas greitai ir patikimai sumontuoti įrangą ir priedus ant vandens transporto. Užraktas susideda iš poliamido korpuso ir kamščio pagaminto iš PVC bei 4 vnt. tvirtinimo varžtų.  Montavimo platformos yra kaip adapteriai skirtingų tipų paviršiams - pripučiamiems arba standiems paviršiams.
39,90 €
Gamintojas: BorikaKodas: FMk Universalus užraktas su gnybtu, montuojamas ant tranco, borto arba suolo iki 40 mm storio
Rodoma 1-24 iš 33 prekės(-ių)
Produktas pridėtas palyginimui

Šioje svetainėje naudojami slapukai yra skriti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Sužinokite daugiau.