Esame vieni didžiausių PVC valčių pardavėjų Baltijos šalyse. UAB „Magnus ES“ - oficialus „KOLIBRI“, „GALA“, „GELEX GLOBAL GROUP“, „ELLING“, „AQUAMASTER“ valčių atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šie gamintojai – lyderiaujantys ir gerai žinomi Rusijoje ir Ukrainoje. Mūsų partnerių produkcija yra pelniusi didelį pripažinimą, ji platinama ne tik ES šalyse ir Europoje, bet ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje. 

Prekiaujame ne tik valtimis, bet ir žinomų prekės ženklų vidaus degimo ir elektriniais varikliais, echolotais bei įvairiausiais vandens transportui skirtais priedais. Mūsų atstovaujamas gamintojas „BORIKA FASTEN“ užsitarnavo gerą vardą tarp Lietuvos žvejų dėl gaminamų priedų ir aksesuarų valtims. Aliuminės valtys „GELEX“, specialios paskirties RIB kateriai „STARK“, kajakai, baidarės ir „RIVERDAY SUP“ lentos nustebins ne vieną vandens transporto žinovą ir mėgėją.

Šiuo metu veikia trys specializuoti valčių salonai Vilniuje, Rygoje bei Taline. Teikiame profesionalias konsultacijas eksploatuojantiems PVC, polietilenines, Hypalon valtis, RIB ir pontoninius katerius ne tik mėgėjams, bet ir profesionalams. 

Teikiame šias paslaugas:

  • Garantijos: garantinis ir pogarantinis valčių remontas.
  • Visi reikalingi dokumentai valčių registracijai: sąskaita faktūra, oficialūs CE sertifikatai, pardavėjo garantija ir laivo instrukcija.
  • LIZINGAS.
  • Profesionalus PVC, Hypalon, vinilinių, poliuretaninių pripučiamų valčių, SUP irklenčių, vandens atrakcionų taisymas. Pradūrimų, prapjovimų, graužikų padarytų pažeidimų, išdeginimų, gamyklinių siūlių taisymas, atsiklijavusių dugnų ir Airdeck remontas. Papildomų aksesuarų klijavimas. NAUJŲ TRANCŲ GAMYBA. Trancų keitimas ir aukščio koregavimas. Įvairūs padengimai, spalvos. „Stronger“, „Track“, „MinnKota“ inkaro gervių, „MotorGuide“, „MinnKota“ el. variklių montavimas ant PVC valčių priekio. Platformų montažui gamyba. Drenažinių vožtuvų sandarinimas.
  • Netipiniai, vienetiniai sprendimai. 

Mūsų komanda visada pasiruošusi rasti geriausia sprendimą, kad pagerintume Jūsų poilsį ant vandens. Norite tuo įsitikinti? Susisiekite su mumis, naršykite mūsų elektroninėse parduotuvėse ir atvykite į salonus!

Produktas pridėtas palyginimui

Šioje svetainėje naudojami slapukai yra skriti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Sužinokite daugiau.