Elektronine bankininkyste – Paysera, į kurią Jūs būsite nukreipti automatiškai. Tai itin saugu ir patogu. Jūsų pasirinkto banko elektroninės bankininkystės puslapyje galėsite prisijungti įprastu būdu, o sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

Bankiniu pavedimu. Už prekes galite apmokėti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų nurodytą sąskaitą. Užsakymo apmokėjimui reikalingus duomenis bei užsakymo numerį atsiųsime Jums į nurodytą el.paštą iš karto po užsakymo patvirtinimo. Svarbu! Apmokant užsakymą pavedimu, paskirties lauke nurodykite užsakymo numerį. Neapmokėjus už prekes per 5 d.d., užsakymas yra naikinamas ir prekių rezervacija atšaukiama.

Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele parduodutėje, esančioje adresu Liepkalnio g. 83a, Vilniuje.

Kurjeriui. Už prekes galite mokėti kurjeriui grynais pinigais arba mokėjimo kortele prekių gavimo momentu (COD).

PayPal, PayU. Tai tarptautinės atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis sistemos. Pasirinkus vieną iš šių mokėjimo būdą, Jūs būsite automatiškai nukreipti į mokėjimo sistemos puslapį, kur galėsite lengvai apmokėti už prekes. Įvykus apmokėjimui gausite tai patvirtinantį PayPal arba PayU el.laišką.

Išsimokėtinai. Užsakant prekes internetu arba atvykus į mūsų parduotuvę galėsite atsiskaityti išsimokėtinai, pasirinkę “GF bankas” arba „Mokilizingas” paslaugas.

Produktas pridėtas palyginimui

Šioje svetainėje naudojami slapukai yra skriti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Sužinokite daugiau.